Teslimat Bilgileri

SİPARİŞ TESLİMAT HAKKINDA:
  • Siparişinizi tamamladıktan birkaç dakika sonra, anserbilgisayar.com.tr tarafından e-posta adresinize ‘siparişiniz onaylanmıştır’ e-postası gönderilir. Siparişiniz alındıktan sonra taahhüt edilen süre içinde ürünleriniz paketlenir ve anlaşmalı kargo firmamıza teslim edilir. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine iletilir, size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
  • Her gün saat 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Teslimat Ankara Merkez depomuzdan kargolanacağı için Türkiye geneli 1 veya 2 iş günü içerisinde teslim edilir. ( Mobil Bölgeler Hariç ).
  • Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.
  • Teslimat esnasında adreste bulunmamanız durumunda kurye şirketi tarafından "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Ziyaret notunu aldığınızda kurye şirketi ile iletişim kurarak paketinizin tekrar ücretsiz olarak adresinize ulaşmasını talep edebilirsiniz. İkinci kez adrese teslimde adreste bulunmamanız durumunda siparişinizi 3 gün içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
  • AnserBilgisayar'dan verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edilmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında 'fatura ve teslimat adresi farklı olacak' seçeneğini işaretlemeniz durumunda fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.